Lesrooster 2021-2022

 

Onderstaand is het lesrooster voor het seizoen 2021-2022. Vanaf 1 januari 2022 zullen wijzigingen worden doorgevoerd, omdat dan de trainingen in de nieuwe hal bij het Fortes College kunnen plaatsvinden.

Maandag

 Tijd   GROEP  LEIDING  LOCATIE
10:00 - 11:00 Fifty Fit dames en heren  Marja van Straten  Dienstencentrum de Bogerd
16:00 - 17:00 Recreatieturnen meisjes 6 tot 9 jaar  Paula Vroegh Sportpunt Wijdschild
17:00 - 18:00 Recreatieturnen meisjes 9+  Paula Vroegh Sportpunt Wijdschild
17:00 - 19:30 Wedstrijdturnen meisjes selectie  Anthony van Assche Gymzaal WLZ-gebouw
19:30 - 20:30 Sport Fit dames en heren  Marja van Straten Gymzaal WLZ-gebouw

 Dinsdag

  TIJD   GROEP  LEIDING  LOCATIE
18:00 - 19:00 Recreatieturnen jongens Céline Oirbans Sportpunt Wijdschild
18:00 - 20:00 Wedstrijdturnen jongens Céline Oirbans Sportpunt Wijdschild
17:30 - 19:30 Wedstrijdturnen meisjes RTT Esmay Kieboom Gymzaal WLZ-gebouw
19:30 - 20:30 Fifty Fit dames Margaret Ottevanger Gymzaal WLZ-gebouw

 Woensdag

 TIJD   GROEP  LEIDING  LOCATIE
15:30 - 16:30 Freerunnen vanaf 7 jaar *  Bart van Dam Sportpunt Wijdschild
19:30 - 20:30 Fifty Fit dames  Tineke Snoek Sportpunt Wijdschild
16:30 - 20:30 Wedstrijdturnen meisjes selectie  Marjon Donjacour, Anthony van Assche Gymzaal WLZ-gebouw

 Donderdag

 TIJD    GROEP  LEIDING  LOCATIE
17:30 - 18:30 Recreatieturnen meisjes 6 tot 9 jaar Ouiam Asoud Gymzaal WLZ-gebouw
18:30 - 19:30 Recreatieturnen meisjes 9+ Ouiam Asoud Gymzaal WLZ-gebouw
16:30 - 18:30 Meisjes jong talent t/m 8 jaar Mariska Williams Sportpunt Wijdschild
17:30 - 18:30 Recreatieturnen jongens Richard Olie Sportpunt Wijdschild
17:30 - 19:30 Wedstrijdturnen jongens Richard Olie Sportpunt Wijdschild
19:30 - 20:30 Airtumbling  Mariska Williams, Richard Olie Sportpunt Wijdschild

 Vrijdag

  TIJD   GROEP  LEIDING  LOCATIE
15:00 - 16:00 Peutergym 3 jaar  Marjon Donjacour Sportpunt Wijdschild
16:00 - 17:00 Kleutergym 3 tot 6 jaar  Marjon Donjacour Sportpunt Wijdschild 
17:30 - 18:30 Recreatieturnen meisjes 6 tot 9 jaar  Diana Euser Sportpunt Wijdschild
18:30 - 19:30 Recreatieturnen meisjes 9+  Diana Euser Sportpunt Wijdschild 
16:30 - 19:30 Wedstrijdturnen meisjes selectie  Anthony van Assche Gymzaal WLZ-gebouw
17:30 - 19:30 Wedstrijdturnen meisjes RTT  Esmay Kieboom Gymzaal WLZ-gebouw
18:30 - 21:30 Acrogym jongens en meisjes  Bart van Dam, Lucy van Reeuwijk Gymzaal WLZ-gebouw

 Zaterdag

  TIJD   GROEP  LEIDING  LOCATIE
09:00 - 11:00 Meisjes RTT onderbouw Esmay Kieboom Gymzaal WLZ-gebouw
10:00 - 12:00 Meisjes jong talent t/m 8 Amber Donjacour Gymzaal WLZ-gebouw
12:00 - 16:00 Wedstrijdturnen meisjes selectie Amber en Marjon Donjacour  Gymzaal WLZ-gebouw
09:00 - 10:00 Recreatieturnen jongens  Céline Oirbans Sportpunt Wijdschild 
09:00 - 11:00 Wedstrijdturnen jongens Céline Oirbans Sportpunt Wijdschild
12:30 - 14:00 Freerunnen * Bart van Dam Sportpunt Wijdschild 

Voor deze groep geldt een wachtlijst.

Let op: tijdens de schoolvakanties wordt er geen les gegeven.