Lesrooster 2021-2022

 

Onderstaand is het lesrooster voor het seizoen 2021-2022.
In de examenperiode van woensdag 11 mei tot en met donderdag 26 mei vinden alle freerun lessen (op woensdag en zaterdag) en de vrijdagmiddag meisjesgym in Sportpunt Wijdschild, de gymzaal aan de Traverse bij de Jenaplanschool, plaats.

 

Maandag

 Tijd   GROEP  LEIDING  LOCATIE
10:00 - 11:00 Fifty Fit dames en heren  Marja van Straten  Dienstencentrum de Bogerd
16:30 - 17:30 Recreatieturnen meisjes 6 tot 9 jaar  Paula Vroegh Forteshal
17:30 - 18:30 Recreatieturnen meisjes 9+  Paula Vroegh Forteshal
17:00 - 19:30 Wedstrijdturnen meisjes selectie  Anthony van Assche Forteshal
19:30 - 20:30 Sport Fit dames en heren  Marja van Straten Gymzaal WLZ-gebouw

 Dinsdag

  TIJD   GROEP  LEIDING  LOCATIE
18:00 - 19:00 Recreatieturnen jongens Céline Oirbans Forteshal
18:00 - 20:00 Wedstrijdturnen jongens Céline Oirbans Forteshal
17:30 - 19:30 Wedstrijdturnen meisjes RTT Esmay Kieboom Forteshal
19:30 - 20:30 Fifty Fit dames Margaret Ottevanger Gymzaal WLZ-gebouw

 Woensdag

 TIJD   GROEP  LEIDING  LOCATIE
18:00 - 19:00 Freerunnen vanaf 7 jaar  Bart van Dam Forteshal
16:30 - 20:30 Wedstrijdturnen meisjes selectie

Marjon Donjacour
Anthony van Asche

Forteshal
19:30 - 20:30 Fifty Fit dames  Tineke Snoek Forteshal

 Donderdag

 TIJD    GROEP  LEIDING  LOCATIE
17:30 - 18:30 Recreatieturnen meisjes 6 tot 9 jaar Ouiam Asoud Gymzaal WLZ-gebouw
18:30 - 19:30 Recreatieturnen meisjes 9+ Ouiam Asoud Gymzaal WLZ-gebouw
16:30 - 18:30 Meisjes jong talent t/m 8 jaar Mariska Williams Forteshal
17:30 - 18:30 Recreatieturnen jongens Richard Olie Forteshal
17:30 - 19:30 Wedstrijdturnen jongens Richard Olie Forteshal
18:30 - 19:30 Airtumbling onderbouw Mariska Williams Forteshal
19:30 - 20:30 Airtumbling bovenbouw Richard Olie Forteshal
20:30 - 21:30 Gym / turnen 18+ Richard Olie Forteshal

 Vrijdag

  TIJD   GROEP  LEIDING  LOCATIE
15:00 - 16:00 Peutergym 3 jaar  Marjon Donjacour Sportpunt Wijdschild
16:00 - 17:00 Kleutergym 3 tot 6 jaar  Marjon Donjacour Sportpunt Wijdschild 
17:30 - 18:30 Recreatieturnen meisjes 6 tot 9 jaar *  Diana Euser Forteshal
18:30 - 19:30 Recreatieturnen meisjes 9+  Diana Euser Forteshal 
16:30 - 19:30 Wedstrijdturnen meisjes selectie  Anthony van Assche Forteshal
18:00 - 21:00 Wedstrijdturnen meisjes RTT  Esmay Kieboom Forteshal
18:30 - 21:30 Acrogym jongens en meisjes  Bart van Dam, Lucy van Reeuwijk Forteshal

 Zaterdag

  TIJD   GROEP  LEIDING  LOCATIE
09:00 - 12:00 Meisjes RTT onderbouw Esmay Kieboom Forteshal
10:00 - 12:00 Meisjes jong talent t/m 8 Amber Donjacour Forteshal
12:00 - 16:00 Wedstrijdturnen meisjes selectie Amber en Marjon Donjacour  Forteshal
09:00 - 10:00 Recreatieturnen jongens  Céline Oirbans Forteshal 
09:00 - 11:00 Wedstrijdturnen jongens Céline Oirbans Forteshal
12:30 - 14:00 Freerunnen Bart van Dam Forteshal 

Voor deze groep geldt een wachtlijst.

Let op: tijdens de schoolvakanties wordt er geen les gegeven.