Lesrooster 2020-2021

 

Onderstaand is het lesrooster voor het seizoen 2020-2021.

Maandag

 Tijd   GROEP  LEIDING  LOCATIE
10:00 - 11:00 Fifty Fit dames en heren  Marja van Straten  Dienstencentrum de Bogerd
16:00 - 17:00 Recreatieturnen meisjes 6 tot 9 jaar  Paula Vroegh Sportpunt Wijdschild
17:00 - 18:00 Recreatieturnen meisjes 9+  Paula Vroegh Sportpunt Wijdschild
16:30 - 19:30 Wedstrijdturnen meisjes selectie  Anthony van Assche Gymzaal WLZ-gebouw
19:30 - 20:30 Sport Fit dames  Marja van Straten Gymzaal WLZ-gebouw

 Dinsdag

  TIJD   GROEP  LEIDING  LOCATIE
18:00 - 19:00 Recreatieturnen jongens Céline Oirbans Sportpunt Wijdschild
18:00 - 20:00 Wedstrijdturnen jongens Céline Oirbans Sportpunt Wijdschild
19:30 - 20:30 Airtumbling bovenbouw Céline Oirbans Sportpunt Wijdschild
17:30 - 19:30 Wedstrijdturnen meisjes RTT Esmay Kieboom Gymzaal WLZ-gebouw
19:30 - 20:30 Fifty Fit dames Margaret Ottevanger Gymzaal WLZ-gebouw

 Woensdag

 TIJD   GROEP  LEIDING  LOCATIE
15:00 - 16:00 Freerunnen vanaf 7 jaar *  Gijs van Oijen Sportpunt Wijdschild
16:30 - 18:30 Meisjes jong talent t/m 8 jaar  Sharon Ringlever Sportpunt Wijdschild
18:30 - 19:30 Airtumbling onderbouw  Sharon Ringlever Sportpunt Wijdschild
19:30 - 20:30 Fifty Fit dames  Tineke Snoek Sportpunt Wijdschild
16:30 - 19:30 Wedstrijdturnen meisjes selectie  Marjon Donjacour en Anthony van Assche Gymzaal WLZ-gebouw

 Donderdag

 TIJD    GROEP  LEIDING  LOCATIE
16:30 - 17:30 Recreatiegym jongens en meisjes 4 tot 8 jaar Mariska Williams Gymzaal Stalkaarsen 17
(Schuttersplein)
17:30 - 18:30 Recreatieturnen meisjes 6 tot 9 jaar Ouiam Asoud Gymzaal WLZ-gebouw
18:30 - 19:30 Recreatieturnen meisjes 9+ Ouiam Asoud Gymzaal WLZ-gebouw
17:30 - 18:30 Recreatieturnen jongens Richard Olie Sportpunt Wijdschild
17:30 - 19:30 Wedstrijdturnen jongens Richard Olie Sportpunt Wijdschild

 Vrijdag

  TIJD   GROEP  LEIDING  LOCATIE
15:00 - 16:00 Peutergym 3 jaar  Marjon Donjacour Sportpunt Wijdschild
16:00 - 17:00 Kleutergym 3 tot 6 jaar  Marjon Donjacour Sportpunt Wijdschild 
17:30 - 18:30 Recreatieturnen meisjes 6 tot 9 jaar  Diana Euser Sportpunt Wijdschild
17:30 - 18:30 Recreatieturnen meisjes 9+  Diana Euser Sportpunt Wijdschild 
18:30 - 19:30 Freerunnen 7+ Roos van Straten Sportpunt Centrum
(Heerenlaantje 18)
16:30 - 19:30 Wedstrijdturnen meisjes selectie  Anthony van Assche Gymzaal WLZ-gebouw
17:30 - 19:30 Wedstrijdturnen meisjes RTT  Esmay Kieboom Gymzaal WLZ-gebouw
18:30 - 21:30 Acrogym jongens en meisjes  Amber Donjacour Gymzaal WLZ-gebouw

 Zaterdag

  TIJD   GROEP  LEIDING  LOCATIE
09:00 - 11:00 Meisjes RTT onderbouw Esmay Kieboom Gymzaal WLZ-gebouw
10:00 - 12:00 Meisjes jong talent t/m 8 Amber Donjacour Gymzaal WLZ-gebouw
11:00 - 15:00 Wedstrijdturnen meisjes selectie Amber Donjacour Gymzaal WLZ-gebouw
09:00 - 10:00 Recreatieturnen jongens  Céline Oirbans Sportpunt Wijdschild 
09:00 - 11:00 Wedstrijdturnen jongens Céline Oirbans Sportpunt Wijdschild
12:30 - 14:00 Freerunnen * Bart van Dam Sportpunt Wijdschild 

Voor deze groep geldt een wachtlijst.

Let op: tijdens de schoolvakanties wordt er geen les gegeven.